Влакове Ухан - Шенян

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Влаковият маршрут Ухан-Шенян свързва столиците на провинциите Хубей и Ляонин. Девет влака се движат от Ухан до Шенян и седем влака се движат по обратния маршрут всеки ден.

Високоскоростни влакове Ухан-Шенян

Бързи факти

  • Разстояние: 1842 километра (1145 мили)
  • Продължителност: 10-12 часа
  • Терминали: ЖП гара Ухан , Северна ЖП гара Шенян / ЖП гара Шенян
  • Основни спирки: Ухан, Джънджоу, Шидзяджуан, Тиендзин, Шенян

Разписания за високоскоростни влакове от Ухан до Шенян

(Актуализирано на 4 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1274



07:21

19:06

11 ч. 45 мин

xi карта на Китай

G1278

07:55 ч

18:00 часа

10 ч. 5 мин

G1290

08:55

19:34 ч

10 ч. 39 мин

Моля, обърнете внимание: Това са само част от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на високоскоростните влакове от Шенян до Ухан

(Актуализирано на 4 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1272

07:28

19:20 ч

11 ч. 52 мин

G1218

09:12 ч

20:19

11 ч. 7 мин

G1292

10:24

20:29

10 ч. 5 мин

Цени на билетите за високоскоростен влак от Ухан до Шенян

Бизнес класа Супериор клас Първи клас Втори клас

2 593,5–2 807,5 йени (340–399 долара)

1443,5 йени (205 долара)

1238–1464,5 йени (176–208 долара)

767–895,5 йени (109–128 долара)

Нормални скоростни влакове Ухан-Шенян

Бързи факти

  • Продължителност: 18-30 часа
  • Терминали: гара Wuchang / гара Hankou, северна гара Shenyang
  • Основни спирки: Ухан, Шенян

Разписания на нормални скоростни влакове от Ухан до Шенян

(Актуализирано на 4 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z14

04:19

22:37 часа

18 ч. 18 мин

T124

05:22

03: 27 + 1

22 ч. 5 мин

T182

14:57

12: 28 + 1

21 ч. 31 мин

K974

18:04

23: 56 + 1

29 ч. 52 мин

Моля, обърнете внимание: Разписанието по-горе е само за ваша справка.

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормални скоростни влакове от Шенян до Ухан

(Актуализирано на 4 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z238

02:05 ч

20:47

18 ч. 42 мин

Z12

06:38

02: 45 + 1

20 ч. 7 мин

T122

00:19

22: 56 + 1

22 ч. 37 мин

K976

21:47

04: 04 + 1

30 ч. 17 мин

Цени на билетите за нормална скорост от Ухан до Шенян

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

644–693 йени (92–99 долара)

406–441 йени (58–63 долара)

¥ 217–236 ($ 31–34)

Пътуване със самолет

За такова голямо разстояние най-бързият начин за пътуване от Ухан до Шенян е със самолет, което отнема около 2½ часа. Обикновено се предлагат четири полета дневно от международното летище Ухан Тианхе до международното летище Шенян Таоксиан.

Билет за икономична класа струва 300 USD и понякога има отстъпки, като 50% отстъпка. Трябва да проверите цените на билетите възможно най-рано, за да видите дали има отстъпки.