Влакове Тайан-Дзинан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Има 37 двойки високоскоростни влакове и 21 двойки влакове с нормална скорост, работещи между Тайан и Джинан. Продължителността на пътуването при вземане на високоскоростен влак е само около 18 минути, докато отнема около 1 час, когато се взима влак с нормална скорост.

Високоскоростни влакове Тайан-Дзинан

Бързи факти

  • Разстояние: 78 километра (48 мили)
  • Терминали: жп гара Tai’an, западна жп гара Jinan / жп гара Jinan
  • Продължителност: 18–45 минути

Разписания за високоскоростни влакове от Тайан до Джинан

(Актуализирано на 21 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G6980



06:39

07:02

23 мин

G1224

12:33 ч

12:50 ч

17 мин

G168

създава първата чуждестранна династия в Китай

15:58

16:16

18 мин

G344

22:31

22:49

18 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Jinan до Tai'an

(Актуализирано на 21 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1833

06:40 ч

06:57

17 мин

G229

12:02

12:26

24 мин

G455

17:50 ч

18:14

24 мин

G6981

21:45

22:09

земна змия китайски зодиак

24 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Тайан до Джинан

Бизнес класа Първи клас Втори клас

84,5–89,5 йени (12–13 $)

44,5–49,5 йени (7–8 $)

¥ 24,5–29,5 ($ 4–5)

Нормални скоростни влакове Тайан-Дзинан

Бързи факти

  • Терминали: жп гара Тайшан, гара Джинан / гара Даминху
  • Продължителност: 45 минути до 1½ часа

Разписания на нормалните скоростни влакове от Тайан до Джинан

(Актуализирано на 21 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z168

00:19

01:28

1 ч. 9 мин

T136

09:19 ч

10:14

55 мин

K8284

18:05

19:03 ч

58 мин

Z274

23:33 ч

00: 24 + 1

51 мин

Моля, обърнете внимание: Разписанието е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания за нормални скоростни влакове от Джинан до Тайан

(Актуализирано на 21 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K8277

01:10

лунен календар към григориански

02:27

1 ч. 17 мин

K347

11:14

12:06

52 мин

T179

17:19

18:11

52 мин

Z105

22:02

22:47

45 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Тайан до Джинан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

89,5 йени (13 долара)

¥ 58,5 ($ 9)

¥ 12,5 ($ 2)

Информация за станцията

Жп гара Daminghu се намира в центъра на Jinan, на около 500 метра от Daminghu Scenic Area. Ако планирате да посетите този район, можете да помислите да вземете влак, който тръгва от/пристига на жп гара Daminghu.