Влакове Liuyuan - Urumqi

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента четири двойки високоскоростни влакове и 24 двойки нормални влакове работят между Лиуюан и Урумчи. От влакове с нормална скорост, няколко влака Z отнемат само около 7 часа, за да завършат пътуването. Ако искате да имате място за почивка по време на пътуването, можете да помислите да вземете влак Z.

Високоскоростни влакове Liuyuan–Urumqi

Бързи факти

  • разстояние: 800 километра (497 мили)
  • терминали: Жп гара Liuyuan South, гара Urumqi
  • Продължителност: 4½ часа
  • Основни спирки: Хами, Турпан

Разписания на високоскоростните влакове от Лююан до Урумчи

(Актуализирано на 27 април 2020 г.)

сънищата значение на змии
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D2701 15:20 19:37 ч 4 ч. 17 мин
D55 16:04 20:32 ч 4 ч. 28 мин
D2703 пет вечерта 21:20 4 ч. 20 мин
D2711 18:55 23:10 4 ч. 15 мин

Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.



Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Урумчи до Лююан

(Актуализирано на 27 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D56 08:18 ч 12:32 4 ч. 14 мин
D2706 10:10 14:25 4 ч. 15 мин
D2708 11:13 15:32 4 ч. 19 мин
D2712 11:46 16:02 4 ч. 16 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Лююан до Урумчи

Първи клас Втори клас
¥ 296 ($ 43) 247 йени (36 долара)

Нормални скоростни влакове Liuyuan–Urumqi

Бързи факти

  • терминали: Гара Liuyuan, гара Urumqi
  • Продължителност: 7-10½ часа
  • Основни спирки: Хами, Турпан

Разписания за нормални скорости на влакове Liuyuan до Urumqi

(Актуализирано на 27 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z135 01:27 08:35 ч 7 ч. 8 мин
Z357 10:13 17:03 6 ч. 50 мин
T282 21:10 06: 26 + 1 9 ч. 16 мин
T204 23:41 08: 22 + 1 8 ч. 41 мин

Моля обърнете внимание: Изброените по-горе влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Урумчи до Лююан

(Актуализирано на 27 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
T301 09:15 ч 18:15 9 ч
Z70 14:18 21:27 7 ч. 9 мин
T203 19:58 04: 56 + 1 8 ч. 58 мин
K544 23:38 10:05 + 1 9 ч. 53 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Liuyuan до Урумчи

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
315–325 йени (45–47 долара) 208–214 йени (30–31 долара) ¥ 112–115 ($ 16–17)