Влакове Ланджоу-Турпан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента между Ланджоу и Турпан се движат 27 двойки влакове, включително четири двойки високоскоростни влакове и 23 двойки влакове с нормална скорост. И двата града се намират на древния Път на коприната. Ланджоу е столицата на провинция Гансу, а Турпан е важен град в провинция Синдзян.

Високоскоростни влакове Ланджоу-Турпан

Бързи факти

  • Разстояние: 1700 километра (1054 мили)
  • Терминали: Северна жп гара Турпан, гара Ланджоу / Западна гара Ланджоу
  • Продължителност: 10½ до 11½ часа
  • Основни спирки: Liuyuan, Yunan, Jiayuguan, Zhangye

Разписание за високоскоростни влакове Ланжоу – Турпан

(Актуализирано на 19 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

D2701



08:07

18:40 ч

10 ч. 33 мин

D55

08:35 ч

19:31 ч

10 ч. 56 мин

D2703

08:53

20:25

11 ч. 32 мин

D2711

10:57

22:15

11 ч. 18 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписание за високоскоростни влакове Турпан – Ланджоу

(Актуализирано на 19 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

D56

09:11

20:20

11 ч. 9 мин

D2706

11:06

22:11

11 ч. 5 мин

китайска нова година 1944

D2708

12:06

23:38

11 ч. 32 мин

D2712

12:44

23:45

11 ч. 1 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Ланджоу – Турпан

Първи клас Втори клас

799–804 йени (114 долара)

499,5–502,5 йени (71 долара)

Нормални скоростни влакове Ланджоу–Турпан

Бързи факти

  • Терминали: жп гара Ланджоу, гара Турпан / северна гара Турпан
  • Продължителност: 15½ до 21 часа
  • Основни спирки: Liuyuan, Yunan, Jiayuguan, Zhangye

Разписания на нормалните скоростни влакове Ланджоу – Турпан

(Актуализирано на 19 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K453

04:11

01:12

21 ч. 1 мин

T197

12:04

06:49

18 ч. 45 мин

Z41

18:41

09:57

15 ч. 16 мин

K1583

21:14

17:36

20 ч. 22 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове Турпан – Ланджоу

(Актуализирано на 19 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K1538

00:06

21:11

21 ч. 5 мин

T270

13:59

09:00ч

19 ч. 1 мин

Z42

20:53 ч

12:09

15 ч. 16 мин

Z306

21:53

15:03

17 ч. 10 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост Ланджоу – Турпан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

¥ 542–556 ($ 77–79)

¥ 343–353 ($ 49–50)

¥ 201–206 ($ 29–30)

Съвети за пътуване

Моля, обърнете внимание на станциите и се уверете, че отивате на правилната.

Има три различни типа влакове с нормална скорост. Z влаковете са най-бързите. Продължителността на пътуването с влак Z от Ланджоу до Турпан е около 15 часа.

Ако разписанията на влаковете съответстват на вашия план за обиколка, можете също да помислите за нощен влак Z. Можете не само да спестите сметка за нощувка в хотела, но и да имате легло, в което да спите.

Ако правите пътуване по Пътя на коприната от Сиан до Урумчи, Ланджоу и Турпан вероятно ще бъдат две станции в плана ви за турне. Имайки предвид разумния транспорт и бюджета, можете да изберете или Сиан, или Урумчи като първа/последна станция.

Ако Урумчи е последната ви станция, можете да пътувате от Турпан до Урумчи и след това да завършите обиколката си в Урумчи.

Моля, имайте предвид, че жп гара Турпан се намира на около 50 километра от центъра на град Турпан. За да стигнете до центъра на града:

  • Вземете такси, което струва около 90 CNY.
  • Отидете до автогара Daheyan и вземете експресен автобус до автогара Turpan, която е в центъра на града. Цената е около 12,5 CNY.

Жп гара Turpan North е близо до центъра на града, на около 5 километра.