Влакове Гуанджоу-Иу

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Влаковият маршрут Гуанджоу – Иу пресича от юг на изток на Китай. По този маршрут се движат 7 двойки влакове. Три двойки от тях са високоскоростни влакове. Четири двойки са влакове с нормална скорост.

Високоскоростни влакове Гуанджоу – Иу

Бързи факти

  • Разстояние: 1172 километра (728 мили)
  • Терминали: Южна ЖП гара Гуанджоу, ЖП гара Иу
  • Продължителност: 6-7 часа
  • Основни спирки: Гуанджоу, Чанша, Нанчан, Иу

Разписания за високоскоростни влакове от Гуанджоу до Иу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1304



13:35 ч

20:08

6 ч. 33 мин

G1306

15:38

21:42

6 ч. 4 мин

G1404

15:58

22:51

6 ч. 53 мин

каква династия поръча Великата китайска стена

Моля, обърнете внимание: Разписанието е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на високоскоростните влакове от Иу до Гуанджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1403

08:34 ч

15:32

6 ч. 58 мин

G1301

12:07

19:02

6 ч. 55 мин

G1305

16:48

23:38

6 ч. 50 мин

Цени на билети за високоскоростен влак Гуанджоу до Иу

Бизнес класа Първи клас Втори клас

2131 йени (305 долара)

¥ 1110 ($ 159)

674,5 йени (97 долара)

Нормални скоростни влакове Гуанджоу – Иу

Бързи факти

  • Терминали: ЖП гара Гуанджоу, ЖП гара Иу
  • Продължителност: 28-31 часа
  • Основни спирки: Гуанджоу, Чанша, Иу

Разписания на нормалните скоростни влакове от Гуанджоу до Иу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K528

постижение на древен Китай

07:52

00:52 на следващия ден

17 ч

K512

китайска нова година парад дракон

08:13

04:40 на следващия ден

20 ч. 27 мин

T170

15:02

05:11 на следващия ден

14 ч. 9 мин

K210

21:03

12:07 на следващия ден

15 ч. 4 мин

  • Моля, обърнете внимание: Разписанието е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Иу до Гуанджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

T169

13:55

05:12 на следващия ден

15 ч. 17 мин

K209

20:16

14:18 на следващия ден

18 ч. 2 мин

да отидем на китайска храна

K527

22:48

18:30 на следващия ден

19 ч. 42 мин

K511

22:55

16:51 на следващия ден

17 ч. 56 мин

Цени на билетите за влак с нормална скорост от Гуанджоу до Иу

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

930 йени (133 долара)

524,5 йени (75 долара)

¥ 280 ($ 40)

Силно препоръчвам високоскоростните влакове

1. В сравнение с нормалните скоростни влакове, повечето от нашите клиенти предпочитат да вземат високоскоростните влакове (6-7 часа), за да пътуват от Гуанджоу до Иу или обратно, тъй като обикновено пътуват до Иу с бизнес цел.

2. Има налични полети между Гуанджоу и Иу. Но тъй като летищата са далеч от централните градове, цялата продължителност на пътуването по въздух е не много по-малко, отколкото да се вземе високоскоростен влак.

Център на град А - летище и въздух - център на град Б около 6 часа

Център на град А - гара и влак - център на град Б около 7 часа

А цената за втора класа (97 USD) на високоскоростен влак е много по-евтина от икономичната класа (138 USD) на полет.

Накратко, силно се препоръчва да вземете високоскоростния влак по този маршрут.