Влакове Гуанджоу-Чанша

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Влаковият маршрут Гуанджоу – Чанша е една от най-натоварените железопътни линии в Китай. Започва от Гуанджоу, минава през големите градове Hengyang и Zhuzhou и пристига в Changsha.

Откакто започна високоскоростната услуга по тази железопътна линия, времето за пътуване с влак между Гуанджоу и Чанша е значително съкратено. Най-бързият влак от Гуанджоу до Чанша отнема по-малко от 2½ часа, за да завърши 720 километра.

Между Гуанджоу и Чанша 99 двойки високоскоростни влакове от серия G работят през деня.



Високоскоростни влакове Гуанджоу – Чанша

Бързи факти

  • разстояние: 720 километра (447 мили)
  • Продължителност: 2-3 часа
  • Брой влакове: 99 чифта влакове от серия G
  • Терминали за влаковете G: Южна гара Гуанджоу (Южна гара на Гуанджоу), Южна жп гара Чангша (Южна гара Чангша)

Разписания за високоскоростни влакове от Гуанджоу до Чанша

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G1108 09:16 11:50 2 ч. 34 мин
G66 10:00 часа 12:17 2 ч. 17 мин
G6186 12:10 14:46 2 ч. 36 мин
G6002 15:33 17:55 2 ч. 22 мин
G6026 19:00 часа 21:36 2 ч. 36 мин

Моля обърнете внимание: Влаковете, изброени в таблицата, са петте най-бързи от Гуанджоу до Чанша. Разписанието по-горе е само за ваша справка. Ако искаш актуални графици , моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влак в Китай.

Разписания на високоскоростните влакове от Чанша до Гуанджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G6011 07:00 часа 09:26 2 ч. 26 мин
G77 10:22 12:45 2 ч. 23 мин
G85 12:28 14:51 2 ч. 23 мин
G6001 14:55 17:16 2 ч. 21 мин
G279 15:24 17:44 2 ч. 20 мин

Моля обърнете внимание: Влаковете, изброени в таблицата, са петте най-бързи от Чанша до Гуанджоу. Разписанието по-горе е само за ваша справка. Ако искаш актуални графици , моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влак в Китай.

Цени на билетите за високоскоростен влак Гуанджоу до Чанша

Бизнес класа Първи клас Втори клас
995 йени (143 долара) 504 йени (73 долара) ¥ 314 ($ 45)

Нормални скоростни влакове Гуанджоу – Чанша

Бързи факти

  • Брой влакове: 46 влака с нормална скорост
  • Продължителност: 7-9 часа
  • терминали: Жп гара Гуанджоу (гара Гуанджоу), източна гара Гуанджоу (гара Гуанджоу), гара Чанша (гара Чангша)

Разписания на нормалните скоростни влакове от Гуанджоу до Чанша

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z264 11:52 19:08 7 ч. 16 мин
Z90 13:46 21:11 7 ч. 25 мин
Z36 16:28 23:37 7 ч. 9 мин
T180 20:20 04:03 7 ч. 43 мин
K9018 23:00 часа 06:55 7 ч. 55 мин

Вижте актуалните графици за нормални скоростни влакове Гуанджоу до Чанша.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Чанша до Гуанджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z35 01:51 09:05 ч 7 ч. 14 мин
Z13 06:14 13:45 7 ч. 31 мин
Z167 10:40 ч 18:51 8 ч. 11 мин
T95 22:51 06:15 ч 7 ч. 24 мин
K9005 23:58 07:59 8 ч. 1 мин

Разгледайте актуалните графици за влакове с нормална скорост от Чанша до Гуанджоу.

Цени за нормална скорост на влак от Гуанджоу до Чанша

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
343 йени (49 долара) ¥ 189 ($ 27) ¥ 145 ($ 15)

Съвети за пътуване с влак

Академията ЮелуАкадемия Юелу в Чанша

С развитието на китайската високоскоростна железница влаковете се движат много по-бързо от преди. За времето, необходимо на влака с нормална скорост, за да пътува в едната посока, влак куршуми може да направи пътуването и в двете посоки.

Цената на билета също е рентабилна (билет за втора класа е 314 CNY (45 USD)). то е силно препоръчително да вземете високоскоростен влак, за да пътувате между Гуанджоу и Чанша.