Влакове Фуджоу-Уси

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Фуджоу и Уси се движат четири двойки високоскоростни влакове и една двойка влакове с нормална скорост.

Високоскоростни влакове Фуджоу – Уси

Бързи факти

  • разстояние: 1009–1127 километра (627–700 мили)
  • терминали: ЖП гара Фуджоу Южна, ЖП гара Уси
  • Продължителност: 7-7½ часа
  • Основни спирки: Уенжоу, Нинбо, Шаосин, Хангжу, Джиасин, Шанхай, Суджоу

Разписания на високоскоростните влакове от Фуджоу до Уси

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

година на годините на тигъра
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D3142 09:48 ч 16:54 7 ч. 6 мин
D3136 11:25 19:04 7 ч. 39 мин
D3126 12:14 19:59 7 ч. 45 мин
D2282 14:42 22:10 7 ч. 28 мин

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .



Разписания на високоскоростните влакове от Уси до Фуджоу

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

година на водния дракон
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D3125 07:45 ч 15:24 7 ч. 39 мин
D2281 09:09 16:35 ч 7 ч. 26 мин
D3135 09:33 ч 17:24 7 ч. 51 мин
D3141 12:23 19:28 7 ч. 5 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Фуджоу до Уси

Първи клас Втори клас
598 йени (86 долара) 374 йени (54 долара)

Нормални скоростни влакове Фуджоу – Уси

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Фуджоу, ЖП гара Уси
  • Продължителност: 17-18 часа
  • Основни спирки: Wuyishan, Shangrao, Jinhua, Yiwu, Hangzhou, Jiaxing, Шанхай, Суджоу

График на нормалните скоростни влакове от Фуджоу до Уси

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K526 13:18 06: 03 + 1 16 ч. 45 мин
  • Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

График на нормалните скоростни влакове от Уси до Фуджоу

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K525 15:20 09:08 + 1 17 ч. 48 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Фуджоу до Уси

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
381,5 йени (55 долара) 244,5 йени (35 долара) ¥ 141,5 ($ 20)

Съвети за пътуване

1. Тъй като между Фуджоу и Уси има само пет чифта влакове, можете да помислите за прехвърляне в Шанхай. Има много влакове, които се движат от Уси до Шанхай и от Шанхай до Фуджоу.

2. Можете също помислете за полет ако искате да съкратите продължителността на пътуването. Има един чифт полети между градовете всеки ден и продължителността на пътуването е около 2 часа. Пълният самолетен билет е около 788 CNY (113 щатски долара).

години на китайския зодиак заек

Можете обаче предварително да проверите дали има отстъпки. Понякога можете да намерите много добри отстъпки, като 70% отстъпка през април 2020 г.