Влакове Dunhuang-Zhangye

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента има 4 двойки нормални скоростни влакове и 1 чифт високоскоростен влак между тези Дунхуанг и Джангие. Продължителността на високоскоростните влакове е само около 4 часа, докато продължителността на нормалните влакове е около 7 до 8 часа.

Високоскоростни влакове Dunhuan–Zhangye

Бързи факти

  • Разстояние: 586 километра (около 364 мили)
  • Терминали: ЖП гара Дунхуанг, ЖП гара Джангие Запад
  • Продължителност: 4 часа
  • Основни спирки: Jiayuguan

Разписания на високоскоростните влакове от Дунхуан до Джангие

(Актуализирано на 18 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

D2759



09:56

14:00 часа

4 ч. 04 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на високоскоростните влакове Джангие до Дунхуан

(Актуализирано на 18 март 2020 г.)

1970 е годината на какво животно
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

D2752

16:28

20:47

4 ч. 19 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Дунхуан до Джангие

Номер на влака Втори клас

278 йени (41 долара)

¥ 174,5 ($ 25)

Dunhuang - Zhangye Normal-Speed Trains

Бързи факти

  • Терминали: ЖП гара Дунхуанг, ЖП гара Джангие
  • Продължителност: 5 до 7½ часа
  • Основни спирки: Jiayuguan

Разписания на нормалните скоростни влакове от Дунхуан до Джангие

(Актуализирано на 18 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K43

07:28

14:52

7 ч. 24 мин

K369

08:40 ч

16:28

7 ч. 48 мин

K9669

изграждането на Великата китайска стена

18:13

01: 53 + 1

7 ч. 40 мин

Y669

20:50 ч

01: 59 + 1

5 ч. 09 мин

  • Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания на нормалните скоростни влакове Джанъе до Дунхуан

(Актуализирано на 18 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K9670

00:32

07:25 ч

6 ч. 53 мин

K44

00:59

08:11

7 ч. 12 мин

K370

01:29

император от династията Цин

08:38 ч

7 ч. 09 мин

Y670

23:34

05: 53 + 1

6 ч. 19 мин

Цени за билети за влак за нормална скорост от Дунхуан до Джангие

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

267 йени (39 долара)

¥ 154 ($ 22)

81 йени (12 долара)

Съвети за пътуване с влак

Моля, обърнете внимание на гарите в Zhangye. Влакът с нормална скорост и високоскоростният влак ще започне от/завършва на различна гара. И двете станции са близо до центъра на града, на около 3 километра.

Следният обществен автобус може да стигне до ЖП гара Zhangye West, линия 1, линия 22, нова линия 1, нова линия 2. Цената е 2 CNY на човек.

Транспорт от ЖП гара Zhangye

Намира се на около 40 километра (24 мили) от жп гара Zhangye до националния геоложки парк Danxia.

  • наемете кола в местната зона, цената е около 300 CNY на автомобил (4-местно или 5-местно превозно средство).
  • вземете обществен автобус Нова линия 1 от жп гара Zhangye West до автогара Zhangye West на дълги разстояния и след това вземете автобус за дълги разстояния до Danxia National Geological. Цената е около CNY30 за едно пътуване.
  • вземете обществен автобус линия 1 от жп гара Zhangye до автогара Zhangye West на дълги разстояния и след това вземете автобус за дълги разстояния до Danxia National Geological. Цената е около CNY30 за едно пътуване.