Влакове Датонг-Тайюан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Тайюан е столицата на провинция Шанси, а Датонг е един от най-известните градове в провинцията, където се намират много древни забележителности. Следователно, девет чифта високоскоростни влакове и 10 чифта влакове с нормална скорост се движат ежедневно между Датонг и Тайюан.

Високоскоростни влакове Датонг-Тайюан

Бързи факти

  • разстояние: 280 километра (174 мили)
  • терминали: Южна жп гара Датонг, Южна жп гара Тайюан
  • Продължителност: 1-2½ часа
  • Главна спирка: Yingxian

Разписания за високоскоростни влакове от Датонг до Тайюан

(Актуализирано на 9 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D5361 07:15 ч 09:38 ч 2 ч. 23 мин
D5367 12:05 14:20 ч 2 ч. 15 мин
D5371 16:10 18:47 2 ч. 37 мин
D5377 19:35 ч 21:59 2 ч. 24 мин
  • Моля обърнете внимание: Изброените по-горе влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Тайюан до Датонг

(Актуализирано на 9 април 2020 г.)



hong bao на китайски
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D2582 12:58 15:26 2 ч. 28 мин
D5368 10:55 13:08 2 ч. 13 мин
D5374 15:58 18:33 часа 2 ч. 35 мин
D5378 19:36 21:56 2 ч. 20 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Датонг до Тайюан

Първи клас Втори клас
¥ 143 ($ 20) 90 йени (13 долара)

Нормални скоростни влакове Датонг–Тайюан

Бързи факти

  • терминали: гара Тайюан, гара Датонг
  • Продължителност: 3-5½ часа
  • Главна спирка: Yingxian

Разписания на нормалните скоростни влакове от Датонг до Тайюан

(Актуализирано на 9 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K7807 06:20 ч 12:02 5 ч. 42 мин
Z7805 14:10 17:35 ч 3 ч. 25 мин
K671 17:10 22:55 5 ч. 45 мин
2463 22:31 03: 58 + 1 5 ч. 27 мин
  • Моля обърнете внимание: Изброените по-горе влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка.
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Тайюан до Датонг

(Актуализирано на 9 април 2020 г.)

местоположението на връх Еверест
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K1366 05:22 09:20 ч 3 ч. 58 мин
K7802 11:26 15:18 3 ч. 52 мин
Z7806 18:30ч 21:18 2 ч. 48 мин
2464 23:13 04: 34 + 1 5 ч. 21 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Датонг до Тайюан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 135,5–149,5 ($ 19–21) 89,5–97,5 йени (13–14 $) 43,5–51,5 йени (6–7 $)

Съвет за пътуване

Можете също да вземете a автобус за дълги разстояния от Датонг до Тайюан. Вземете автобуса на автогара Datong Xinanzhan. Билет за автобус струва около 70 CNY на човек, а продължителността на пътуването е около 3½ часа.

Информация за станцията

Намира се на около 12 километра (7 мили) от Южна жп гара Тайюан до центъра на града. До гарата работят следните обществени автобуси: 51, 501, 502, 807, 824, 849, 861 и 868.