Влакове Чунцин - Джинан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента два чифта високоскоростни влакове се движат ежедневно между Чунцин и Джинан. Продължителността на пътуването по един от тях е над 12 часа, което е доста дълго време. Ако можете да намерите добра отстъпка за полет, можете да помислите и за тази опция.

Бързи факти

  • разстояние: 1786–2129 километра (1110–1323 мили)
  • терминали: Западна ЖП гара Чунцин / Северна ЖП гара Чунцин, Западна ЖП гара Джинан / Жп гара Джинан
  • Продължителност: 11½-13 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Мианянг, Сиан, Луоян, Джънджоу, Сюджоу

Разписания за високоскоростни влакове от Чунцин до Джинан

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G316 06:47 18:34 11 ч. 47 мин
G1832 10:16 23:11 12 ч. 55 мин

Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.



Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

График на високоскоростните влакове от Джинан до Чунцин

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G1831 06:59 19:08 12 ч. 9 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Чунцин до Джинан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
2471–2866 йени (352–408 долара) 1285,5–1496 йени (183–213 долара) 796–928,5 йени (114–133 долара)

Съвети за пътуване

Моля, обърнете внимание на жп гарите. Въпреки че има само две двойки влакове, има четири различни жп гари.

Можете също да помислите за полет. Над 10 двойки полета се изпълняват между Чунцин и Джинан всеки ден, а продължителността на пътуването е около 2 часа. Пълният самолетен билет е около 1340 CNY (192 USD).

Можете обаче предварително да проверите дали има отстъпки. Понякога можете да намерите много добри отстъпки, като 80% отстъпка през април 2020 г.

Информация за станцията

Намира се на около 20 километра (12 мили) от ЖП гара Chongqing West до центъра на града. Използвайте следния обществен транспорт, за да стигнете до гарата:

  • Обществени автобуси: 203, 213, 222, 325, 441, 473, 499, 526, 0495 и T033
  • Високоскоростни експресни автобуси: G01, G02, G03, G07, G08 и G09