Влакове Чунцин - Фуджоу

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента има три двойки високоскоростни влакове и две двойки нормални влакове, които работят между Чунцин и Фуджоу. Продължителността на пътуването с високоскоростен влак е над 10 часа, което е доста дълго време.

Високоскоростни влакове Чунцин – Фуджоу

Бързи факти

  • разстояние: 1763–2180 километра (1095–1355 мили)
  • терминали: Северна ЖП гара Чунцин, ЖП гара Фуджоу
  • Продължителност: 10½-14 часа
  • Основни спирки: Zunyi, Guiyang, Kaili, Luoding, Changsha, Nanchang, Shangrao

Разписания за високоскоростни влакове от Чунцин до Фуджоу

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D2228 08:55 22:08 13 ч. 13 мин
G1755 09:10 ч 19:45 ч 10 ч. 35 мин
D2244 - - -

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .



Разписания за високоскоростни влакове от Фуджоу до Чунцин

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G1756 07:07 ч 17:48 10 ч. 41 мин
D2226 08:48 22:38 13 ч. 50 мин
D2242 - - -

Цени за билети за високоскоростен влак от Чунцин до Фуджоу

Бизнес класа Първи клас Втори клас
2491 йени (355 долара) 894–1328,5 йени (128–189 долара) 558,5–796 йени (80–114 долара)

Нормални скоростни влакове Чунцин – Фуджоу

Бързи факти

  • терминали: Жп гара Фуджоу, Северна ЖП гара Чунцин / Западна ЖП гара Чунцин
  • Продължителност: 25½-32½ часа
  • Основни спирки: Уанджоу, Ичан, Учан, Нанчан

Разписания за нормални скоростни влакове от Чунцин до Фуджоу

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K806 08:25 16: 56 + 1 32 ч. 31 мин
K1270 18:00 часа 19: 32 + 1 25 ч. 32 мин
  • Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Фуджоу до Чунцин

(Актуализирано на 22 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K1268 10:36 12: 51 + 1 32 ч. 15 мин
K804 20:45 ч 05:06 + 1 26 ч. 21 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Чунцин до Фуджоу

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 598–640 ($ 94–101) 381–408 йени (60–64 долара) 224–240 йени (32–35 долара)

Съвети за пътуване

1. Като се има предвид дългото пътуване с високоскоростни влакове, можете да вземете предвид и нощувката K влакове които се движат между Чунцин и Фуджоу.

2. Можете също помислете за полет . Осем двойки полета се изпълняват между Чунцин и Фуджоу всеки ден, а продължителността на пътуването е около 2½ часа. Пълният самолетен билет е около 1770 CNY (253 щатски долара).

Можете обаче предварително да проверите дали има отстъпки. Понякога можете да намерите много добри отстъпки, като 70% отстъпка през април 2020 г.

Информация за станцията

Намира се на около 20 километра (12 мили) от ЖП гара Chongqing West до центъра на града. Използвайте следния обществен транспорт, за да стигнете до гарата:

  • Обществени автобуси: 203, 213, 222, 325, 441, 473, 499, 526, 0495 и T033
  • Високоскоростни експресни автобуси: G01, G02, G03, G07, G08 и G09