Влакове Чунцин - Чанша

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Този влаков маршрут свързва Чунцин със столицата на провинция Хунан. Всеки ден по този маршрут се движат дванадесет двойки влакове.

Високоскоростни влакове Чунцин-Чанша

Бързи факти

  • Разстояние: 995 километра (618 мили)
  • Продължителност: 5-6 часа
  • Терминали: Западна ЖП гара Чунцин, Южна ЖП гара Чанша
  • Основни спирки: Чунцин, Гуян, Чанша

Разписания за високоскоростни влакове от Чунцин до Чанша

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G2371



08:35 ч

14:07

5 ч. 32 мин

G1755

09:10 ч

14:54

5 ч. 44 мин

G1339

11:36

17:30 ч

5 ч. 54 мин

G2163

17:35 ч

23:26

5 ч. 51 мин


Моля, обърнете внимание: Това са само някои от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Чанша до Чунцин

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G2161

07:57

13:48

5 ч. 51 мин

G1757

11:46

17:48

6 ч. 2 мин

G1981

14:57

20:34 ч

5 ч. 37 мин

G1333

17:28

23:05 часа

5 ч. 37 мин

Цени на билетите за високоскоростен влак от Чунцин до Чанша

Бизнес класа Супериор клас Първи клас Втори клас

1393,5 йени (198 долара)

839 йени (129 долара)

743 йени (106 долара)

448,5 йени (64 долара)

Нормални скоростни влакове Чунцин-Чанша

Бързи факти

  • Продължителност: 10-21 часа
  • терминали: Северна жп гара в Чунцин /Западна жп гара Чунцин, гара Чанша
  • Основни спирки: Чунцин, Гуян, Чанша

Разписания на нормални скоростни влакове от Чунцин до Чанша

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K73

09:28

20:53 ч

11 ч. 25 мин

K678

12:15

22:55

10 ч. 40 мин

K504

16:36

05: 27 + 1

12 ч. 51 мин

K358

23:22

20:06 + 1

20 ч. 44 мин

Моля, обърнете внимание: Това са само някои от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка.

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

най-добрите ресторанти в шанхай

Разписания за нормални скоростни влакове от Чанша до Чунцин

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

K1078

00:03

11:58

11 ч. 55 мин

K74

05:04

15:46

10 ч. 42 мин

K502

пет вечерта

06: 50 + 1

13 ч. 50 мин

K192

19:35 ч

05: 235 + 1

10 ч

Цени на билети за нормална скорост от Чунцин до Чанша

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

¥ 385–525 ($ 55–75)

245–336 йени (35–48 долара)

¥ 128,5–177,5 ($ 19–26)

Пътуване с високоскоростен влак

С развитието на високоскоростната железопътна мрежа в Китай влаковете се движат много по-бързо от преди. За времето, необходимо на влак с нормална скорост, за да пътува в едната посока от Чунцин до Чанша, влак-стрелка може да направи пътуването и в двете посоки.

Цената на билета също е рентабилен (билет за втора класа е 448,5 CNY (64 USD)). Силно препоръчително е да вземете високоскоростен влак, за да пътувате между Чунцин и Чанша.

Може да се интересувате от как да вземете влак в Китай .