Влакове Ченгду-Ухан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

По влаковия маршрут Ченгду – Ухан ежедневно се движат повече от 25 двойки влакове. Шестнадесет чифта са високоскоростни влакове D. Най-бързият влак е D953 от жп гара Ханкоу до източна жп гара Ченгду, с продължителност на пътуването от 8 часа. Местата във втора класа струват 375 CNY (122 USD) на билет.

Високоскоростни влакове Ченгду-Ухан

Бързи факти

  • разстояние: 1457 километра (905 мили)
  • терминали: Източна жп гара Ченду , жп гара Ухан / гара Ханкоу
  • Продължителност: 8-10 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Чунцин, Ухан

Разписания на високоскоростните влакове от Ченгду до Ухан

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

кое от следните изобретения произхожда от древен Китай
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D2244 06:30 ч 16:36 10 ч. 6 мин
D954 07:47 ч 15:49 8 ч. 2 мин
D2264 09:11 17:46 8 ч. 35 мин
D368* 10:55 20:28 9 ч. 33 мин
D634 13:32 22:26 8 ч. 54 мин
  • Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Ухан до Ченду

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)



Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D618 08:54 18:50 9 ч. 56 мин
D353 11:29 20:25 8 ч. 56 мин
D2207 12:16 21:36 9 ч. 20 мин
D953 12:59 20:59 8 ч
D2263 14:06 23:18 9 ч. 12 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Ченгду до Ухан

Първи клас Втори клас
¥ 587–622 ($ 84–89) 366,5–388 йени (53–56 долара)

Нормални скоростни влакове Ченгду-Ухан

Бързи факти

Разписания на нормалните скоростни влакове от Чънду до Ухан

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K1258 09:40 ч 04: 14 + 1 18 ч. 34 мин
Z50 11:42 22:59 11 ч. 17 мин
Z334 22:35 ч 16: 13 + 1 17 ч. 38 мин
T126 22:50 ч 15:06 + 1 16 ч. 16 мин
  • Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Ухан до Ченду

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K354 08:27 06: 38 + 1 22 ч. 11 мин
K1256 11:13 07: 39 + 1 20 ч. 26 мин
Z392 18:00 часа 12: 38 + 1 18 ч. 38 мин
Z49 22:20 ч 08: 56 + 1 10 ч. 36 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Чънду до Ухан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
441–581 йени (63–83 долара) 280–371 йени (40–53 долара) ¥ 148–191,5 ($ 22–28)

ЖП гари в Ухан

В Ухан има три железопътни гари: гара Ухан, гара Ханкоу и гара Учан.

облекло за лунна нова година

Моля, обърнете внимание на гарите по този влаков маршрут, тъй като влаковете работят на различни гари. Можете да проверите отново с вашия съветник за пътуване или персонала във вашия хотел преди заминаване и се уверете, че сте отидете на правилния.

По-долу сме посочили адресите за трите жп гари:

ЖП гара Ухан

  • Китайско име: ЖП гара Ухан
  • адрес: Baiyun Road (близо до езерото Yangchun), област Хонгшан, Ухан
  • китайски адрес: Baiyun Road, Hongshan District, Wuhan

гара Ханкоу

  • Китайско име: гара Ханкоу
  • адрес: 185 Fazhan Avenue, Jianghan District, Wuhan
  • китайски адрес: 185 Development Avenue, Jianghan District, Wuhan

ЖП гара Wuchang

  • Китайско име: гара Учанг
  • адрес: югоизточно от Zhongshan Road, Wuchang District, Wuhan
  • китайски адрес: Югоизточен край на Zhongshan Road, Wuchang District, Wuhan

Може също да искате да знаете Как да вземете влак в Китай .