Влакове Ченгду-Тайюан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента само две двойки високоскоростни влакове и две двойки влакове с нормална скорост се движат между Ченгду и Тайюан. В пиковите сезони, моля, резервирайте билетите си възможно най-рано. Продължителността на пътуването с високоскоростен влак е само около 7 часа. Ако бюджетът ви е ограничен, се препоръчват нощни влакове с нормална скорост.

Високоскоростни влакове Ченгду-Тайюан

Бързи факти

  • разстояние: 1237 километра (769 мили)
  • терминали: Източна жп гара Ченгду, Южна жп гара Тайюан
  • Продължителност: 7-8 часа
  • Основни спирки: Мианянг, Сиан

Разписания за високоскоростни влакове от Ченгду до Тайюан

(Актуализирано на 8 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D1904 07:53 ч 15:59 8 ч. 6 мин
D1906 15:17 22:51 7 ч. 34 мин

Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .



черти на прасета по китайски зодиак

Разписания на високоскоростните влакове от Тайюан до Ченду

(Актуализирано на 8 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D1901 07:19 14:59 7 ч. 40 мин
D1905 16:20 ч 23:20 7 ч

Цени за билети за високоскоростен влак от Ченгду до Тайюан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
1325 йени (189 долара) 707 йени (101 долара) 441,5 йени (63 долара)

Нормални скоростни влакове Ченгду-Тайюан

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Ченгду, ЖП гара Тайюан
  • Продължителност: 23-26 часа
  • Основни спирки: Мианянг, Сиян, Сиан, Янан

Разписания на нормалните скоростни влакове от Ченгду до Тайюан

(Актуализирано на 8 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K546 07:39 ч 09: 46 + 1 26 ч. 7 мин
Т8 08:40 ч 07: 21 + 1 22 ч. 41 мин
  • Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .
  • +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания на нормални скоростни влакове от Тайюан до Ченду

(Актуализирано на 8 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K545 20:51 22: 25 + 1 25 ч. 34 мин
T7 22:09 20: 36 + 1 22 ч. 27 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Ченгду до Тайюан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
515 йени (81 долара) 328 йени (52 долара) ¥ 192 ($ 28)

Съвети за пътуване

1. Ако не можете да резервирате билет за директен влак от Ченгду до Тайюан, можете помислете за прехвърляне в Сиан . Има повече от достатъчно възможности за избор от Ченгду до Сиан и от Сиан до Тайюан.

2. Можете също помислете за полет . Има над шест чифта полети между Ченгду и Тайюан всеки ден и продължителността на пътуването е около 2 часа. Цената на самолетния билет е около 1230 CNY.

Проверете дали има такива отстъпки предварително. Понякога можете да намерите много добри отстъпки, като например 60% отстъпка през април 2020 г.

Информация за станцията

Намира се на около 12 километра (7 мили) от южната жп гара Тайюан до центъра на града. До гарата работят следните обществени автобуси: 51, 501, 502, 807, 824, 849, 861 и 868.