Влакове Ченгду-Нанчан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Петнадесет чифта влакове работят по влаковия маршрут Ченгду – Нанчан. Девет двойки са високоскоростни влакове, а останалите шест чифта са влакове с нормална скорост.

Сред тях влаковете G започнаха да работят на 5 януари 2019 г. Влак G2187 е най-бързият и отнема около 8½ часа, за да измине разстоянието от 2200 километра.

Китайска зодия за 2016 г

Високоскоростни влакове Ченгду-Нанчан

Бързи факти

  • разстояние: 1684 километра (1046 мили)
  • терминали: Източна жп гара Ченду , жп гара Нанчан Запад,
  • Продължителност: 8½-12½ часа
  • Основни спирки: Ченгду, Гуян, Нанчанг

Разписания за високоскоростни влакове от Ченгду до Нанчан

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)



Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G2195 06:13 15:22 9 ч. 9 мин
D2244 06:30 ч 19:00 часа 12 ч. 30 мин
G2371 07:06 15:45 8 ч. 39 мин
G1983 08:21 17:23 9 ч. 2 мин
G2187 09:41 18:12 8 ч. 31 мин

Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Нанчан до Ченду

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D2236 08:40 ч 20:53 ч 12 ч. 13 мин
G1757 10:05 19:31 ч 9 ч. 26 мин
G2189 11:33 20:33 ч 9 ч
G2279 12:54 21:59 9 ч. 5 мин
G2193 14:38 23:20 8 ч. 42 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Ченгду до Нанчан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
2272,5 йени (323 долара) 789–1211 йени (113–173 долара) ¥ 493–734 ($ 71–105)

Нормални скоростни влакове Ченгду-Нанчан

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Ченду, Нанчан/ Западна ЖП гара Нанчан
  • Продължителност: 20–24 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Учан, Нанчанг

Разписания за нормални скоростни влакове от Чънду до Нанчан

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z390 14:00 часа 13: 49 + 1 23 ч. 49 мин
K788 15:47 18: 57 + 1 27 ч. 10 мин
K352 19:20 ч 23: 54 + 1 28 ч. 34 мин
T126 22:50 ч 19: 19 + 1 20 ч. 29 мин

Моля обърнете внимание: Графикът е само за ваша справка.

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормални скоростни влакове от Нанчан до Ченду

(Актуализирано на 1 април 2020 г.)

каква е китайската година 2017
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z332 00:33 21:29 20 ч. 56 мин
K1256 06:27 07: 39 + 1 25 ч. 12 мин
K787 12:17 13:03 + 1 24 ч. 46 мин
Z392 14:25 12: 38 + 1 22 ч. 13 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Чънду до Нанчан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
609–679 йени (87–97 долара) ¥ 392–434 ($ 56–62) 206–215 йени (30–33 долара)

Как да изберем типа седалка

Както можете да видите в таблиците с тарифи за билети по-горе, цените на местата варират за различните класове и дори за един и същи клас. Знаете ли какви са разликите между тях? Отделете минута, за да прочетете информацията по-долу:

Бизнес класа Първи клас Втори клас
  • Най-луксозно
  • 3 места (2+1)
  • VIP салон на гарата
  • Напълно легнал
  • Безплатна храна в някои влакове
  • Телевизори с плосък екран
  • Наличен контакт
  • Комфортно каране
  • 4 места в ред (2+2)
  • Частично легнал
  • Сгъваема маса, възглавница и поставка за крака
  • Наличен контакт
  • Най-достъпната цена
  • 5 места в ред (3+2)
  • Често претъпкани
  • Наличен контакт

За допълнително четене: Как да изберем между видове влакове и класове седалки в Китай