Влакове Ченгду-Луоян

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Ченгду и Луоян се движат 18 двойки високоскоростни влакове. Продължителността на пътуването е около 5 до 6 часа. Място във втора класа струва 64 USD на билет.

Налични са и пет чифта влакове с нормална скорост. Продължителността на пътуването е около 18 до 22 часа. Билет за класа с меки спални струва 76 USD на билет. Повечето хора сега предпочитат да вземат високоскоростен влак, за да пътуват между Ченгду и Луоян.

Високоскоростни влакове Ченгду-Лоян

Бързи факти

  • разстояние: 1079 километра (670 мили)
  • терминали: Източна жп гара Ченгду, гара Луоян Лонгмен
  • Продължителност: 5-6 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Сиан, Хуашан, Луоян

Разписания за високоскоростни влакове от Чънду до Луоян

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)



От Изток Ченгду (成都东站) до Луоян Лонгмен (洛阳龙门)
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G2204 08:08 13:38 5 ч. 30 мин
G1282 09:06 14:30 ч 5 ч. 24 мин
G574 10:07 15:40 ч 5 ч. 33 мин
G1888 11:21 17:46 6 ч. 25 мин
G2206 13:10 18:54 5 ч. 44 мин
G2212 16:46 22:15 5 ч. 29 мин
  • Моля обърнете внимание: Изброените по-горе влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Луоян до Ченду

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

От Изток Ченгду (成都东站) до Луоян Лонгмен (洛阳龙门)
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G2201 07:50 ч 13:19 5 ч. 29 мин
G2203 09:03 ч 14:53 5 ч. 50 мин
G2213 10:11 15:37 5 ч. 26 мин
G1709 12:49 18:05 5 ч. 16 мин
G1701 13:56 19:14 5 ч. 18 мин
G2087 16:24 21:57 5 ч. 33 мин

Цени на билетите за високоскоростен влак от Чънду до Луоян

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Бизнес класа Първи клас Втори клас
1340 йени (195 долара) 700 йени (102 долара) 437,5 йени (64 долара)

Chengdu–Luoyang Normal-Speed Trains

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Ченду, ЖП гара Луоян
  • Продължителност: 18-20 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Сиан, Луоян

Разписания на нормални скоростни влакове от Чънду до Луоян

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

yiwu международна търговия град
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K386 11:56 05:56 + 1 ден 18 ч
K292 16:50 ч 15:01 + 1 ден 22 ч. 11 мин
  • Моля обърнете внимание: Изброените по-горе влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка.
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за нормални скоростни влакове от Луоян до Ченду

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K385 15:20 10:15 + 1 ден 18 ч. 55 мин
K291 23:24 20:06 + 1 ден 20 ч. 42 мин

Цени на билетите за влак с нормална скорост от Чънду до Луоян

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
524,5 йени (76 долара) 338 йени (49 долара) 248,5 йени (26 долара)

Жп гара Луоян Лонгмен

ЖП гара Луоян Лонгмен (洛阳龙门站) е нова гара, която е предназначена главно за високоскоростни влакове.

  • адрес: 19 Tongqu Road, Luolong District, Luoyang, провинция Хенан
  • Китайски: № 19, Tongqu Road, Luolong District, Luoyang City, провинция Хенан

Как да стигнете до пещерите Longmen от жп гара Luoyang Longmen

Автобус 71 се движи директно от жп гара Luoyang Longmen до пещерите Longmen. Отнема около 1 час и струва 1 CNY на човек.

1. Автобусът ще спре на автогарата Longmen Grottoes, която не е много близо до входа. Трябва да извървите около 1,1 километра (0,6 мили) до живописната зона на пещерите Лонгмен.

2. Ако пътувате с такси, продължителността е около 21 минути и струва 15 CNY.

време в Китай през октомври