Влакове Ченгду-Ланджоу

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Ланджоу и Ченгду се използват както високоскоростни влакове, така и влакове със спални с нормална скорост. Има два чифта високоскоростни влакове пътуване между Източна жп гара Ченду и гара Ланджоу .

Разстоянието при пътуване от влак с нормална скорост между Ланджоу и Ченгду е около 828 до 1172 километра (515 до 728 мили). Около осем влака пътуват между тези два града всеки ден. Продължителността на пътуването е 10½ до 11½ часа, като отнема почти половин ден. Маршрутите на влаковете са различни поради градовете на тръгване. Някои влакове тръгват от Каши, други от Сининг, а други от Ланджоу.

Високоскоростни влакове Ченгду – Ланджоу

Бързи факти

Разписания на високоскоростните влакове от Ченгду до Ланджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)



Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D768 11:56 19:26 7 ч. 30 мин
D764 14:41 21:35 6 ч. 54 мин

Моля обърнете внимание: разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Ченгду до Ланджоу.

Разписания на високоскоростните влакове от Ланджоу до Ченду

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D762 07:06 14:08 7 ч. 2 мин
D766 10:27 17:51 7 ч. 24 мин

Моля обърнете внимание: разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Lanzhou до Chengdu.

Цени на билети за високоскоростен влак Ченгду – Ланджоу

Първи клас Втори клас
¥ 366 ($ 53) 230 йени (34 долара)

Редовни влакове Ченду – Ланджоу

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Ченду , жп гара Ланджоу
  • Продължителност: 10½ до 11½ часа
  • разстояние: около 828 до 1172 километра (515 до 728 мили)

Препоръчани разписания за високоскоростни влакове от Ченду до Ланджоу

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K2632 18:40 ч 07: 16 + 1 12 ч. 36 мин
K2058 20:08 08:04 + 1 11 ч. 56 мин
Z322 21:37 09: 11 + 1 11 ч. 34 мин
K1058 21:47 09: 26 + 1 11 ч. 39 мин
  • „+1“ показва, че влакът пристига на следващия ден.
  • Влаковете в разписанието са препоръчителни, защото пътуват през нощта. Така ще ви спести повече ден за разглеждане на забележителности. Можете също така да спестите сметка за нощувка.
  • Вижте актуалните графици от Ланджоу до Ченгду.

Препоръчани разписания за високоскоростни влакове от Lanzhou до Chengdu

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K454 00:04 10:59 10 ч. 55 мин
K1060 01:19 12:25 11 ч. 6 мин
K2060 22:19 08: 53 + 1 10 ч. 34 мин
K2634 23:03 10: 28 + 1 11 ч. 25 мин
  • „+1“ показва, че влакът пристига на следващия ден.
  • Вижте актуалните графици от Ланджоу до Ченгду.

Редовни тарифи за билети за влак Ченгду – Ланджоу

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
346 йени (52 долара) 239 йени (36 долара) ¥ 112 ($ 17)

Съвети за пътуване с влак Ланджоу–Ченду

Най-общо казано, самолетните билети са около 1200 CNY за едно пътуване. Понякога, през рамото или нисък сезон, отстъпките могат да бъдат доста добри и понякога цената е само малко по-висока от цената на билета за меко спане.

Въпреки това пътниците трябва да вземат предвид разходите за транспорт до и от летищата. Един полет отнема само около 1½ час.