Влакове Ченгду-Хуайхуа

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Ченгду и Хуайхуа има 11 двойки влакове. Девет от тях са високоскоростни влакове. Пътуващите до Huaihua могат да се прехвърлят там, за да стигнат до/от Fenghuangcheng.

Високоскоростни влакове Ченгду-Хуайхуа

Бързи факти

  • разстояние: 894 километра (556 мили)
  • терминали: Източна жп гара Ченду , южна жп гара Хуайхуа
  • Продължителност: 5 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Чунцин, Гуян, Хуайхуа

Разписания за високоскоростни влакове от Ченгду до Хуайхуа

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G2195 06:13 11:40 5 ч. 27 мин
G2371 07:06 12:23 5 ч. 17 мин
G2191 09:30 ч 14:59 5 ч. 29 мин
G2163 15:48 21:55 5 ч. 57 мин

Моля обърнете внимание: Изброените влакове са само част от действащите. Графикът е само за ваша справка.



династия Тан на пътя на коприната

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Huaihua до Chengdu

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G2161 09:43 ч 15:29 5 ч. 46 мин
G1757 13:33 ч 19:13 5 ч. 40 мин
G2185 14:17 19:44 5 ч. 27 мин
G2193 18:05 23:20 5 ч. 15 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Ченгду до Хуайхуа

Бизнес класа Първи клас Втори клас
1379 йени (200 долара) 735 йени (107 долара 451 йени (66 долара)

Нормални скоростни влакове Ченгду–Хуайхуа

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Ченгду, Източна ЖП гара Ченгду, ЖП гара Хуайхуа
  • Продължителност: 15 часа
  • Основни спирки: Ченгду, Чунцин, Хуайхуа

Разписания на нормалните скоростни влакове от Чънду до Хуайхуа

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

най-доброто време за посещение в Китай
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K488 12:37 03:58 на следващия ден 15 ч. 21 мин
K588 16:20 ч 06:36 на следващия ден 14 ч. 16 мин
  • Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Хуайхуа до Ченду

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K586 08:39 23:04 14 ч. 25 мин
K487 02:54 17:18 14 ч. 24 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Чънду до Хуайхуа

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 359 ($ 52) 228 йени (33 долара) 124 йени (18 долара)

Как да стигнете до древния град Фънхуанг от Хуайхуа

Разстоянието от Huaihua до Fenghuang е около 100 километра. Ако пристигнете на жп гара Huaihua, вземете такси или обществен автобус 12 или K12 (2 CNY) до автогара Huaihua West за директни автобуси до Fenghuang. Отнема около 1½ часа и струва 40 CNY.

който беше Чингис хан

Ако пристигнете на южната жп гара Huaihua, вземете директен автобус до Fenghuang от автогарата близо до жп гарата.

Свързани статии