Влакове Чанша - Джънджоу

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Влаковият маршрут Чанша – Джънджоу свързва културните и икономически центрове на провинциите Хунан и Хенан. Повече от 60 двойки влакове се движат ежедневно по този маршрут и повечето от тях са G влакове.

Високоскоростни влакове Чанша – Джънджоу

Бързи факти

  • Разстояние: 832 километра (517 мили)
  • Продължителност: 3-5 часа
  • Терминали: Южна ЖП гара Чанша, ЖП гара Дженджоу/ Източна ЖП гара Дженджоу
  • Основни спирки: Чанша, Ухан, Джънджоу

Разписания за високоскоростни влакове от Чанша до Джънджоу

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1290



07:21

11:19

3 ч. 58 мин

G696

09:23

дракон в годината на петела

14:05 часа

4 ч. 42 мин

G66

12:20 ч

15:25

3 ч. 5 мин

G546

17:13

20:59

3 ч. 46 мин


Моля, обърнете внимание: Това са само някои от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на високоскоростните влакове от Джънджоу до Чанша

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G403

10:33

13:38

3 ч. 5 мин

G531

11:06

15:45

земен кон китайски зодиак

4 ч. 39 мин

G825

15:04

19:05 ч

4 часа 1 мин

G1289

18:23

22:08

3 ч. 45 мин

Цени на билети за високоскоростен влак Чанша до Джънджоу

Бизнес класа Първи клас Втори клас

1255,5 йени (178 долара)

635,5 йени (90 долара)

397,5 йени (57 долара)

Нормални скоростни влакове Чанша – Джънджоу

Бързи факти

  • Продължителност: 8-13 часа
  • Терминали: ЖП гара Чанша, ЖП гара Джънджоу
  • Основни спирки: Чанша, Джънджоу

Разписания на нормалните скоростни влакове от Чанша до Джънджоу

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z168

07:09

16:19

9 ч. 10 мин

K1348

18:24

Януарско време в тайван

05: 31 + 1

11 ч. 7 мин

K600

23:29

11: 26 + 1

11 ч. 57 мин

Z36

23:45

07: 50 + 1

8 ч. 5 мин

Моля, обърнете внимание: Това са само някои от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка.

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Джънджоу до Чанша

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

T369

11:44

21:07

как изглеждат гигантските панди

9 ч. 23 мин

K225

14:50 ч

03: 31 + 1

12 ч. 41 мин

Z13

22:06

06:06 + 1

8 ч

Z1

23:59

08:05 + 1

8 ч. 6 мин

Цени на билети за влак с нормална скорост от Чанша до Джънджоу

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

343 йени (49 долара)

224 йени (32 долара)

¥ 115 ($ 17)

Пътуване с високоскоростен влак

С развитието на високоскоростната железопътна мрежа в Китай влаковете се движат много по-бързо от преди. За времето, необходимо на влак с нормална скорост, за да пътува в едната посока от Чанша до Джънджоу, влак-стрелка може да направи пътуването и в двете посоки.

Цената на билета също е рентабилен (билет за втора класа е 397,5 CNY (57 USD)). Силно препоръчително е да вземете високоскоростен влак, за да пътувате между Чанша и Джънджоу.

Може да се интересувате от как да вземете влак в Китай .