Влакове Чанша - Кунмин

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Влаковият маршрут Чанша – Кунмин свързва културните и икономически центрове на провинциите Хунан и Юнан. Повече от 20 двойки влакове се движат ежедневно по този маршрут и повечето от тях са G влакове.

Високоскоростни влакове Чанша-Кунмин

Бързи факти

  • Разстояние: 1327 километра (825 мили)
  • Продължителност: 5½-8 часа
  • Терминали: Южна ЖП гара Чанша, Южна ЖП гара Кунминг
  • Основни спирки: Changsha, Guiyang, Kunming

Разписания за високоскоростни влакове от Чанша до Кунмин

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G2125



07:46

14:49

7 ч. 3 мин

G403

13:44

18:49

5 ч. 5 мин

G1377

15:02

21:14

какво носи годината на петела

6 ч. 12 мин

G1375

17:20 ч

23:01

5 ч. 41 мин


Моля, обърнете внимание: Това са само някои от влаковете, които работят. Разписанието по-горе е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Кунмин до Чанша

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G1380

07:24

13:44

6 ч. 20 мин

G406

10:58

пет вечерта

6 ч. 2 мин

G2126

15:33

22:53

7 ч. 20 мин

G1514

16:00 часа

21:23

рецепта за китайска нова година

5 ч. 23 мин

Цени на билети за високоскоростен влак Чанша до Кунмин

Бизнес класа Супериор клас Първи клас Втори клас

1 573,5–1 629 йени

(223–231 долара)

948,5 йени (134 долара)

839–868 йени (119–123 долара)

498,5–521 йени (71–74 долара)

Нормални скоростни влакове Чанша-Кунмин

Бързи факти

  • Продължителност: 19½ часа
  • Терминали: гара Чанша, гара Кунмин
  • Основни спирки: Changsha, Guiyang, Kunming

Разписания на нормални скоростни влакове от Чанша до Кунмин

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z161

03:03

22:31

19 ч. 28 мин

Моля, обърнете внимание: Разписанието по-горе е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, моля, използвайте инструмента за търсене в горната част на тази страница или потърсете чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за нормални скоростни влакове от Кунмин до Чанша

(Актуализирано на 19 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z162

21:08

16: 27 + 1

19 ч. 19 мин

Моля, обърнете внимание: +1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Цени на билетите за влак с нормална скорост от Чанша до Кунмин

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

¥ 553 ($ 79)

357 йени (51 долара)

¥ 189,5 ($ 27)

Влак или самолет - кое е по-добро?

Кое е по-добре зависи от това за какво пътувате.

Ако пътувате по работа, защото това е най-бързият режим от Ухан до Кунмин или обратно. Самолетните билети могат да бъдат конкурентни, когато има отстъпки.

Ако пътувате като турист, по-добре е да вземете високоскоростен влак. Това е така, защото е бързо, можете да се насладите на гледките от прозорците по време на пътуването, а цената е разумна.

Но не се препоръчва да се вземат влакове с нормална скорост, тъй като това отнема твърде много време във влаковете и съоръженията и околната среда не са достатъчно добри.

Моля, вижте подробната информация по-долу:

щастливо число в Китай
Високоскоростен влак Нормално-скоростен влак Самолет

Цена на билет

71–74 долара за втора класа
119–123 долара за първа класа

51 долара за твърд спящ
79 долара за мека сън

214 долара за икономична класа

Продължителност

7 часа

19 часа

2 часа

Точност

Точен

Случайни закъснения

Случайни закъснения

Място за сядане

Повече място за краката, отколкото в самолет

Просторен

Тесно