Влакове Чанша - Джинан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента пет чифта високоскоростни влакове и една двойка влакове с нормална скорост работят между Чанша и Джинан. Ако бюджетът ви е ограничен, можете да обмислите да застанете в нощния влак с нормална скорост.

Високоскоростни влакове Чанша-Дзинан

Бързи факти

  • разстояние: 1301–1588 километра (808–987 мили)
  • терминали: Южна ЖП гара Чанша, ЖП гара Джинан / Западна ЖП гара Джинан
  • Продължителност: 7½-8½ часа
  • Основни спирки: Юеян, Джънджоу, Сюджоу

Разписания за високоскоростни влакове от Чанша до Джинан

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

защо са построени теракотените воини
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G1848 08:30ч 15:55 7 ч. 25 мин
G276 09:30 ч 16:49 7 ч. 19 мин
G280 11:02 18:13 7 ч. 11 мин
G2066 13:17 21:10 7 ч. 53 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.



Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания за високоскоростни влакове от Джинан до Чанша

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G279 07:35 ч 15:15 7 ч. 40 мин
G275 09:07 ч 16:21 7 ч. 14 мин
G2058 10:14 18:08 7 ч. 54 мин
G1847 13:59 21:50ч 7 ч. 51 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Чанша до Джинан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
2068–2140 йени (298–305 долара) 1057–1096,5 йени (151–156 долара) 660–678,5 йени (94–97 долара)

Нормални скоростни влакове Чанша – Джинан

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Чанша, ЖП гара Джинан
  • Продължителност: 15-18½ часа
  • Основни спирки: Юеян, Джинан

Разписание на нормалните скоростни влакове от Чанша до Джинан

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

най-доброто нещо за поръчка в китайски ресторант
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z168 07:09 01: 28 + 1 18 ч. 19 мин

Моля, обърнете внимание: Разписанието е само за ваша справка. Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

колко хора говорят кантонски

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Разписания на нормални скоростни влакове от Джинан до Чанша

(Актуализирано на 28 април 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
T179 17:19 08: 15 + 1 14 ч. 56 мин
Z167 18:08 10: 33 + 1 16 ч. 25 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Чанша до Джинан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
440,5 йени (63 долара) 288,5 йени (42 долара) 156,5 йени (23 долара)

Съвет за пътуване

Можете също да помислите за полет. Над 10 двойки полета се изпълняват между Чанша и Джинан всеки ден, а продължителността на пътуването е около 2 часа. Пълният самолетен билет е около 1240 CNY (177 USD).

Можете обаче предварително да проверите дали има отстъпки. Понякога можете да намерите много добри отстъпки, като 80% отстъпка през април 2020 г.