Влакове Пекин-Вейфан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Повече от 10 двойки високоскоростни влакове се движат между Пекин и Уейфан от 07:00 до 16:00 часа всеки ден. Две двойки влакове с нормална скорост също се движат през нощта.

Високоскоростни влакове Пекин – Вейфан

Бързи факти

  • разстояние: около 1000 километра (621 мили)
  • терминали: Южна жп гара Пекин , жп гара Weifan
  • Продължителност: около 3 часа
  • Основни спирки: Тиендзин, Канджоу, Дежоу, Сюджоу, Джинан

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Вейфан

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G471 07:04 10:38 3 ч. 34 мин
G179 19:35 ч 13:01 3 ч. 26 мин
G183 11:47 15:26 3 ч. 39 мин
G195 16:10 19:39 3 ч. 29 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Уейфан.



Разписания на високоскоростните влакове от Уейфан до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G176 07:08 11:03 3 ч. 55 мин
G210 08:40 ч 10:58 2 ч. 18 мин
G194 15:05 19:13 3 ч. 23 мин
G196 17:16 20:40 ч 3 ч. 24 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Пекин до Вейфан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
1377,5 йени (200 долара) 734,5 йени (107 долара) 436 йени (64 долара)

Влакове с нормална скорост Пекин – Вейфан

Бързи факти

Разписания на нормални скоростни влакове от Пекин до Weifang

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Китайска зодия 1991 година
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K285 16:45 03: 14 + 1 10 ч. 29 мин
K411 23:49 08: 20 + 1 8 ч. 31 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Уейфан.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Уейфан до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K286 04:13 13:26 9 ч. 13 мин
Z350 15:16 03: 01 + 1 11 ч. 45 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Weifang

Превъзходен мек сън Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
772 йени (112 долара) 414 йени (60 долара) 269 ​​йени (39 долара) ¥ 145 ($ 21)