Влакове Пекин-Шидзяджуан

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Има много влакове, които се движат между Пекин и Шидзяджуан. Около 100 двойки високоскоростни влакове свързват дестинациите, като едно пътуване отнема около 1½ часа. Другите 60 влака с нормална скорост ще отнеме 3-6 часа за пътуването.

Високоскоростни влакове Пекин – Шидзяджуан

Бързи факти

  • разстояние: 145 километра (90 мили)
  • терминали: ЖП гара Пекин Запад , жп гара Шидзяджуан
  • Продължителност: 1½ часа
  • Основни спирки: Baoding, Shijiazhuang Zhengding International Airport, Gaobeidian, Dingzhou, Zhuozhou

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Шидзяджуан

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G6737 05:34 ч 06:53 1 ч. 19 мин
G403 08:00 часа 09:07 ч 1 ч 7 мин
D2003 13:16 14:57 1 ч. 41 мин
G8907 22:11 23:31 1 ч 7 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Шидзяджуан.



Разписания на високоскоростните влакове от Шияджуан до Пекин

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D922 05:18 06:40 ч 1 ч. 22 мин
G606 09:35 ч 10:54 1 ч. 19 мин
G628 18:43 20:27 1 ч. 44 мин
G1578 22:26 23:38 1 ч 12 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Пекин до Шидзяджуан

Бизнес класа Първи клас Втори клас
407,5 йени (60 долара) 206,5 йени (30 долара) 128,5 йени (19 долара)

Нормални скоростни влакове Пекин – Шидзяджуан

Бързи факти

  • терминали: гара Пекин , ЖП гара Пекин Запад , жп гара Шидзяджуан
  • Продължителност: 2 часа 24 минути до 5 часа 16 минути
  • Основни спирки: Баодин, Жуочжоу, Гаобейдиан, Дингжоу

Разписания на нормалните скоростни влакове от Пекин до Шидзяджуан

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K7725 05:00 часа 08:52 3 ч. 52 мин
Z69 10:00 часа 12:43 2 ч. 43 мин
T7 16:40 ч 19:30 ч 2 ч. 50 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Шидзяджуан.

Разписания на нормални скоростни влакове от Шияджуан до Пекин

(Актуализирано на 9 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K610 00:43 05:03 4 ч. 20 мин
Z56 11:06 13:38 2 ч. 32 мин
T290 15:17 18:10 2 ч. 53 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Шидзяджуан

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 152 ($ 22) 103,5 йени (15 долара) ¥ 48 ($ 7)

Кой влак да избера?

Какъв е по-добрият вариант между високоскоростни влакове и влакове с нормална скорост при пътуване Пекин до Шидзяджуан?

Ако имате напрегнат график, най-добрият вариант е да вземете високоскоростен влак, защото можете да стигнете до вашата дестинация за около 1½ час. За пътници с ограничен бюджет, влак с нормална скорост, който отнема около 2½ часа, е по-добра алтернатива.

Седалка от втора класа е най-евтиният вариант във високоскоростен влак, докато твърдата седалка е най-евтината в нормална скорост. Можете да закупите три билета за твърди места на същата цена като билет за втора класа.

Възрастните пътници и семействата с деца могат да обмислят спални вагони във влакове с нормална скорост. Спалните коли предлагат повече уединение и са по-удобни. В сравнение с високоскоростен влак, трябва да прекарате допълнителен час във влака.

Свързани статии