Влакове Пекин-Чинхуандао

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента около 34 влака работят между Пекин и Цинхуандао всеки ден, включително 13 влака D, девет влака G и девет влака K. Влаковете G и влаковете D са високоскоростни влакове.

Високоскоростни влакове Пекин-Чинхуандао

Бързи факти

  • разстояние: 299–388 километра (186–241 мили)
  • Терминали : Влаковете G работят на южната жп гара Пекин и гара Qinhuangdao, докато влаковете D работят на гара Пекин и гара Qinhuangdao
  • Продължителност: около 2-2½ часа
  • Основни спирки: Тиендзин, Бинхай, Таншан, Бейдайхе

Разписания на високоскоростните влакове Пекин – Цинхуандао

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D29 06:34 ч 08:49 2 ч. 15 мин
G387 08:25 10:11 1 ч. 46 мин
D13 18:53 21:12 2 ч. 19 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Цинхуандао.



Разписания на високоскоростните влакове от Цинхуандао до Пекин

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D14 11:05 13:29 2 ч. 24 мин
G394 17:45 20:34 ч 2 ч. 49 мин
G384 21:05 22:53 1 ч. 48 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Пекин – Цинхуандао

G влак Бизнес класа Супериор клас Първи клас Втори клас
562,5 йени (82 долара) ¥ 339 ($ 50) 301 йени (44 долара) ¥ 178 ($ 26)
D Влак - - Първи клас Втори клас
- - 141 йени (21 долара) 87,5 йени (13 долара)

Нормални скоростни влакове Пекин-Чинхуандао

Бързи факти

  • терминали: ЖП гара Пекин и ЖП гара Цинхуандао
  • Продължителност: 3½-7 часа
  • Основни спирки: Бейдайхе, Таншан, Яндзяо

Разписания за нормални скорости на влакове Пекин–Чинхуандао

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K7727 00:17 06:34 ч 6 ч. 17 мин
K339 11:03 14:33 часа 3 ч. 30 мин
K7715 16:10 19:58 3 ч. 48 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Цинхуандао.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Цинхуандао до Пекин

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

какво символизира плъхът
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K430 06:42 10:27 3 ч. 45 мин
K7728 21:13 04:25 7 ч. 12 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост Пекин–Чинхуандао

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 186 ($ 27) 124 йени (18 долара) 69 йени (10 долара)

Съвети за пътуване с влак

Влаковете D и G влаковете между Пекин и Qinhuangdao имат сходни времена за движение, което е около 2 до 2½ часа за едно пътуване.

Въпреки това е по-евтино и по-удобно да вземете високоскоростни влакове D между Пекин и Qinhuangdao. Цените на билетите за влаковете D са по-евтини, отколкото за влаковете G.

Освен това влаковете D тръгват от гара Пекин, която е на 4 километра от Забранения град. Той е по-близо до центъра на Пекин, отколкото южната гара на Пекин.