Влакове Пекин-Кингдао

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

В момента 15 двойки високоскоростни влакове пътуват всеки ден между Пекин и Кингдао. Влакове с нормална скорост се предлагат от Пекин до Кингдао, но има само един влак, Z350, на връщане.

китайски символ за прасе

Високоскоростни влакове Пекин – Циндао

Бързи факти

Разписание на високоскоростните влакове Пекин – Циндао

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G209 06:55 10:00 часа 3 ч. 5 мин
G195 16:10 21:01 4 ч. 51 мин
D335 22:42 06:37 ч 7 ч. 55 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Кингдао.

Разписания на високоскоростните влакове от Циндао до Пекин

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G186 10:20 15:08 4 ч. 48 мин
G196 15:57 20:40 ч 4 ч. 43 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Пекин – Циндао

Бизнес класа Първи клас Втори клас
984 йени (143 долара) 523,5 йени (76 долара) 314 йени (46 долара)

Нормални скоростни влакове Кингдао – Пекин

Бързи факти

  • терминали: гара Пекин и гара Циндао
  • Продължителност: 3½-7 часа
  • Основни спирки: Бейдайхе, Таншан, Яндзяо

Разписания на нормалните скоростни влакове Пекин – Циндао

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K7727 00:17 06:34 ч 6 ч. 17 мин
K339 11:03 14:33 часа 3 ч. 30 мин
K7715 16:10 19:58 3 ч. 48 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Кингдао.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Кингдао до Пекин

(Актуализирано на 10 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z350 12:50 ч 03: 01 + 1 14 ч. 11 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Кингдао до Пекин

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 372 ($ 54) 241 йени (35 долара) ¥ 124 ($ 18)

Полети срещу пътувания с високоскоростен влак между Пекин и Кингдао

Има и полети между Пекин и Кингдао. В сравнение с полетите, високоскоростните влакове са по-добър вариант.

Опция Продължителност Провери на време До и от гари/летища с такси Пълни цени на билетите Точност
Високоскоростни влакове 3-5 часа 1 час предварително 1½ часа общо 36 USD за най-евтиното място за втора класа Винаги точен
Полети 1½ часа 2 часа предварително 3 часа общо 258 USD за икономична седалка Лесно се повлиява от времето