Влакове Пекин-Нанин

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Нанин се намира в провинция Гуанси, близо до красивия Гуилин. Шест чифта влакове се движат между Пекин и Нанин. Два от тях са високоскоростни влакове с продължителност на пътуването около 12 часа, а останалите четири са нормални влакове с продължителност на пътуването, която варира от 23 до 30 часа, тъй като маршрутите са различни.

Високоскоростни влакове Пекин-Нанин

Бързи факти

  • разстояние: 2478 километра (1540 мили)
  • терминали: ЖП гара Пекин Запад , Източна жп гара Нанин
  • Продължителност: около 11-13 часа
  • Основни спирки: Шидзяджуан, Джънджоу, Хенян, Чанша, Гуилин, Люджоу

Разписание на високоскоростните влакове от Пекин до Нанин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G529 08:34 ч 19:26 10 ч. 52 мин
G421 09:05 ч 22:15 13 ч. 10 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Разгледайте актуалните графици от Пекин до Нанин.



Разписания на високоскоростните влакове от Нанин до Пекин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G422 08:25 20:53 ч 12 ч. 28 мин
G530 11:33 22:47 11 ч. 14 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Пекин до Нанин

Бизнес класа Първи клас Втори клас
2938,5 йени (425 долара) 1507,5 йени (218 долара) 942,5 йени (137 долара)

Влакове с нормална скорост Пекин – Нанин

Бързи факти

Разписания на нормални скоростни влакове Пекин до Нанин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K21 08:18 ч 19:48 на следващия ден 35 ч. 30 мин
Z5 16:09 15:34 на следващия ден 23 ч. 25 мин
Z258 21:08 21:01 на следващия ден 23 ч. 53 мин
T289 22:00 часа 05:05, след 2 дни 31 ч. 5 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Разгледайте актуалните графици от Пекин до Нанин.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Нанин до Пекин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z6 10:52 09:48 на следващия ден 22 ч. 56 мин
T290 12:08 18:10 на следващия ден 30 ч. 2 мин
K22 12:44 22:48 на следващия ден 34 ч. 4 мин
Z286 17:27 17:03 на следващия ден 23 ч. 36 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Нанин

Превъзходен мек сън Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
¥ 1552 ($ 225) 842 йени (122 долара) 538 йени (78 долара) ¥ 290 ($ 42)

Влак срещу полет

Има много полети без прекъсване между Пекин и Нанин с полетно време от около 3½ часа. За това дълго пътуване полетът може да е по-добър, ако има билети с намаление.

хонконг китайска нова година

Международен влак Пекин до Виетнам

Международен влак, T8701, и автобуси работят между Нанинг и Ханой, Виетнам. Можете да вземете влака с нормална скорост Z5 от Пекин до Нанин и след това с международния влак T8701 от Нанин до Ханой.

Можете да спестите около 150 USD на билет, ако резервирате спални билети от Пекин до Нанин и Нанин до Ханой, вместо да резервирате директен билет за влак от Пекин до Ханой.

Вижте повече информация за Международен влак от Китай до Виетнам .