Влакове Пекин-Кунмин

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Пекин и Кунмин има три чифта високоскоростни влакове. Една двойка нощни високоскоростни влакове, D930 и D393, предлагат услуга всеки петък, събота, неделя и понеделник. Четири нощни влака с нормална скорост се движат ежедневно, но времето за пътуване е от 33½ до 44½ часа.

Високоскоростни влакове Пекин-Кунмин

Бързи факти

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Кунмин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G403 08:00 часа 18:49 10 ч. 49 мин
G81 09:00ч 20:11 11 ч. 11 мин
G405 10:05 22:31 12 ч. 26 мин
D930 16:22 06:30 ч 14 ч. 8 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Кунмин.



Разписания на високоскоростните влакове от Кунмин до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G404 08:00 часа > 18:46 10 ч. 46 мин
G402 08:26 21:59 13 ч. 33 мин
G406 10:58 23:18 12 ч. 20 мин
D939 19:35 ч 10:30ч 14 ч. 55 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Пекин до Кунмин

Тип влак Бизнес класа Първи клас Втори клас
G влак 3623 йени (526 долара) 1877,5 йени (273 долара) 1147,5 йени (167 долара)
Тип влак Мек сън Втори клас Втори клас
D Влак 1060 йени (153 долара) 851,5 йени (123 долара)

Влакове с нормална скорост Пекин-Кунмин

Бързи факти

Разписания на нормалните скоростни влакове от Пекин до Кунмин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K635 08:42 05:02, третия ден 44 ч. 20 мин
Z161 12:34 22:31, втория ден 33 ч. 57 мин
K473 16:16 12:57, третия ден 44 ч. 41 мин
Z53 21:14 07:39, третия ден 34 ч. 25 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Кунмин.

Разписания на нормални скоростни влакове от Кунмин до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

фестивал в средата на есента лунна торта
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z54 08:08 17:32 на третия ден 33 ч. 24 мин
K474 19:36 15:26 на третия ден 43 ч. 50 мин
Z162 21:08 06:52 на третия ден 33 ч. 44 мин
K636 23:23 22:03 на третия ден 46 ч. 40 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Кунмин

Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
938 йени (136 долара) 593 йени (86 долара) 317 йени (46 долара)

Полет Пекин – Кунмин срещу влак

Има директни полети между Кунмин и Пекин всеки ден, с продължителност около 4 часа. Пълният самолетен билет за икономична седалка е около 500 USD, което е много по-скъпо от билет за влак.

Въпреки това, това може да ви спести много време и да предложи по-добро изживяване при обиколката. Ако има отстъпки за самолетните билети, така е предпочитан избор .

Ако искате да вземете нощни влакове между градовете, ние силно препоръчително закупуване на билети за спални места вместо. Трудно е да прекарате повече от 33 часа във влак с твърда седалка.