Влакове Пекин - Хефей

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Повече от 10 двойки високоскоростни влакове се движат между Пекин и Хефей от 07:45 до 19:15 часа всеки ден. Четири двойки влакове с нормална скорост също се движат през нощта.

защо Китай построи голямата стена

Високоскоростни влакове Пекин-Хефей

Бързи факти

  • разстояние: около 1000 километра (621 мили)
  • терминали: Южна жп гара Пекин , жп гара Хефей Южна
  • Продължителност: около 5 часа
  • Основни спирки: Тиендзин, Канджоу, Дежоу, Сюджоу, Джинан

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Хефей

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G323 10:10 14:56 4 ч. 46 мин
G303 12:30 ч 17:18 4 ч. 48 мин
G161 15:15 20:01 4 ч. 46 мин
G267 17:31 22:30ч 4 ч. 59 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Хефей.



Разписания на високоскоростните влакове от Хефей до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
G266 09:07 ч 13:58 4 ч. 51 мин
G162 12:01 16:53 4 ч. 52 мин
G28 13:33 ч 17:53 4 ч. 20 мин
G322 13:43 18:38 4 ч. 55 мин

Цени за билети за високоскоростен влак Пекин до Хефей

Бизнес класа Първи клас Втори клас
1377,5 йени (200 долара) 734,5 йени (107 долара) 436 йени (64 долара)

Нормални скоростни влакове Пекин – Хефей

Бързи факти

Разписания на нормалните скоростни влакове от Пекин до Хефей

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
K1071 12:10 01:50 ч 13 ч. 40 мин
K1109 13:35 ч 02:36 13 ч. 1 мин
T63 19:57 07:30 ч 11 ч. 33 мин
Z225 21:50ч 07:39 ч 9 ч. 49 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Хефей.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Хефей до Пекин

(Актуализирано на 12 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
T36 18:20 ч 05:56 11 ч. 36 мин
K1072 21:12 11:06 13 ч. 54 мин
Z227 21:40ч 07:52 10 ч. 12 мин
K1110 23:09 12:50 ч 13 ч. 41 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Хефей

Превъзходен мек сън Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
772 йени (112 долара) 414 йени (60 долара) ¥ 269 ($ 39) ¥ 145 ($ 21)

Влак Пекин – Хефей срещу полет

Ежедневно има директни полети между Хефей и Пекин. Общото време за пътуване с полет може да бъде около 6 часа. Първо, това отнема около 2 часа за едно пътуване с полет.

Второ, повечето летища се намират на разстояние от центъра на града, така че трансферът може да отнеме още 2 часа. Трето, за вътрешните полети времето за регистрация приключва 45 минути предварително, така че трябва да пристигнете на летището 2 часа преди часа за качване на борда.

къде живеят гигантските панди

Високоскоростните влакове са точни в повечето случаи, а услугата за бързи влакове между градовете обикновено отнема 5 часа. Сравнявайки точността и цените на билетите, високоскоростните влакове са за предпочитане при пътуване между градовете.