Влакове Пекин - Гуян

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Между Пекин и Гуян има три чифта високоскоростни влакове и три чифта редовни спални влакове. Високоскоростните влакове отнемат около 9 часа, докато спалните влакове отнемат 26 до 31 часа между тези два града.

Високоскоростни влакове Пекин – Гуян

Бързи факти

  • Разстояние: 716 километра (445 мили)
  • терминали: Южна жп гара Пекин , жп гара Guiyang East
  • Продължителност: 2-4 часа
  • Основни спирки: Пекин, Джинан, Гуян

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Гуян

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G57



07:15 ч

10:16

3 часа 1 мин

G31

11:00 часа

13:21

2 ч. 21 мин

G37

16:05

19:06

3 часа 1 мин

G203

18:35 ч

21:54

3 ч. 19 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да потърсите чрез нашата услуга за билети за влакове China Highlights .

Разписания на високоскоростните влакове от Гуян до Пекин

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

G208

07:15 ч

10:38

3 ч. 23 мин

G110

10:44

13:38

2 ч. 54 мин

G420

Китайски зодиак за 2004 г

13:55

17:29

3 ч. 34 мин

G44

20:15 ч

23:08

2 ч. 53 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Пекин до Гуян

Бизнес класа Първи клас Втори клас

974 йени (139 долара)

¥ 519 ($ 74)

¥ 309 ($ 44)

Влакове с нормална скорост Пекин – Гуян

Бързи факти

Разписания на нормалните скоростни влакове от Пекин до Гуян

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

1461 г

11:55

22:38

10 ч. 43 мин

Z51

18:57

01: 47 + 1

6 ч. 50 мин

T109

20:05 ч

03: 43 + 1

7 ч. 38 мин

зелен чай на китайски

K101

23:20

09: 48 + 1

10 ч. 28 мин

Моля, обърнете внимание: изброените по-горе влакове са само някои от действащите. Графикът е само за ваша справка.

+1 означава, че ще пристигнете на втория ден.

Ако искате актуални графици, можете да използвате инструмента за търсене в горната част на тази страница или да търсите чрез нашата услуга за билети за влак China Highlights .

Разписания на нормалните скоростни влакове от Гуян до Пекин

(Актуализирано на 9 май 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност

Z52

00:42

07:25 ч

6 ч. 43 мин

K102

05:20 ч

15:43

10 ч. 23 мин

1462 г

20:58

10: 50 + 1

13 ч. 52 мин

T36

22:16

05: 56 + 1

7 ч. 40 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Гуян

Превъзходен мек сън Мек сън Твърд спящ Твърда седалка

574 йени (82 долара)

¥ 315 ($ 45)

¥ 203 ($ 29)

¥ 105 ($ 15)

Информация за станцията

В повечето градове в Китай има повече от две жп гари. Моля, обърнете внимание на гарите преди тръгване и се уверете, че отивате на правилната.

Всички високоскоростни влакове по този маршрут се движат между южната жп гара Пекин и източната гара Гуян.

Адресите на тези две станции са подробно описани по-долу:

Южна жп гара Пекин

  • Китайско име: Южна ЖП гара Пекин
  • Адрес: 12 Yongwai Avenue, Fengtai District, Пекин
  • Китайски адрес: No. 12, Yongwai Street, Fengtai District, Пекин

Жп гара Guiyang East

  • Китайско име: Източна жп гара Xuzhou
  • Адрес: Kunpeng Road, Jiawang District, Guiyang
  • Китайски адрес: Kunpeng Road, Jiawang District, Xuzhou City

Всички влакове с нормална скорост по този маршрут работят между гара Пекин и гара Guiyang.

Адресите на тези две станции са подробно описани по-долу:

гара Пекин

  • Китайско име: гара Пекин
  • Адрес: 13 Hutongjia, Maojiawan, Dongcheng District, Пекин
  • Китайски адрес: No. 13, Maojiawan Hutong, Dongcheng District, Пекин

Жп гара Guiyang

  • Китайско име: гара Xuzhou
  • Адрес: 202 West Jinpu Road, Yunlong District, Guiyang
  • Китайски адрес: 202 Jinpu West Road, Yunlong District, Xuzhou City