Влакове Пекин-Чанчун

Резервация на билети за влак в Китай Моля изберете

Повече от 24 двойки влакове пътуват между Пекин и Чанчун. Сред тях 10 двойки са високоскоростни влакове, които отнемат от 5 до 7½ часа за цялото пътуване. Останалите са влакове с нормална скорост, включително нощните влакове, които отнемат от 8 до 14 часа.

година на годините на петела

Високоскоростни влакове Пекин-Чанчун

Бързи факти

  • разстояние: 1001–1164 километра (622–723 мили)
  • терминали: гара Пекин , Южна жп гара Пекин , ЖП гара Чанчун, ЖП гара Чанчун Запад
  • Продължителност: 5-7½ часа
  • Основни спирки: Цинхуандао, Джинжоу, Шанхайгуан, Шенян, Таншан

Разписания на високоскоростните влакове от Пекин до Чанчун

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D29 06:34 ч 13:13 6 ч. 39 мин
G237 14:30 ч 19:42 5 ч. 12 мин
D23 15:33 22:10 6 ч. 37 мин
G239 пет вечерта 21:59 4 ч. 59 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Чанчун.



Разписания за високоскоростни влакове от Чанчун до Пекин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
D24 07:46 14:14 6 ч. 28 мин
G240 11:30 ч 16:29 4 ч. 59 мин
D22 16:00 часа 22:12 6 ч. 12 мин
G384 16:45 22:53 6 ч. 8 мин

Цени за билети за високоскоростен влак от Пекин до Чанчун

Тип влак Бизнес класа Супериор клас Първи клас Втори клас
G влак 1363,5 йени (196 долара) 812,5 йени (118 долара) 708,5 йени (103 долара) 433 йени (63 долара)
D Влак - - 426 йени (62 долара) 265,5 йени (39 долара)

Нормални скоростни влакове Пекин-Чанчун

Бързи факти

  • терминали: гара Пекин , жп гара Чанчун
  • Продължителност: 8-14 часа
  • Основни спирки: Цинхуандао, Джинжоу, Шанхайгуан, Шенян, Таншан

Разписания на нормалните скоростни влакове от Пекин до Чанчун

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

лунна нова година дракон
Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
Z157 05:58 14:55 8 ч. 57 мин
K1023 16:23 06:18 13 ч. 55 мин
Z61 22:10 06:35 ч 8 ч. 25 мин

Разписанието по-горе е само за ваша справка. Вижте актуалните графици от Пекин до Чанчун.

Разписания на нормалните скоростни влакове от Чанчун до Пекин

(Актуализирано на 11 март 2020 г.)

Номер на влака Отпътуване Пристигане Продължителност
T298 00:06 11:23 11 ч. 17 мин
Z62 21:58 06:08 8 ч. 10 мин
Z118 23:46 08:36 8 ч. 50 мин

Цени за билети за влак с нормална скорост от Пекин до Чанчун

Превъзходен мек сън Мек сън Твърд спящ Твърда седалка
773 йени (112 долара) ¥ 386 ($ 56) 248 йени (36 долара) 128,5 йени (19 долара)

Полети Пекин-Чанчун срещу влакове

Полетите между Пекин и Чанчун отнемат от 1 до 2 часа. Самолетните билети обаче са по-скъпи от билетите за влак. Освен това полетът ви може да се забави поради метеорологичните условия и контрола на въздушното движение.

1977 е годината на кое животно

В допълнение, повечето от летищата са по-далеч от центъра на града отколкото на гарите. Така че, ако броите времето за пътуване до/от летището и времето за качване на борда, има малка разлика между времето, изразходвано за високоскоростен влак и полет.

Ако искате да прекарате повече време в разглеждане на забележителности или по работа, помислете за нощните влакове със спални. Тези влакове ви позволяват спестете цената на хотелска стая и да разполагате с повече свободно време през деня.